DLA KOGO OFERTA ?
Nasze oferty pracy są kierowane do osób posiadających kwalifikacje zawodowe (m.in. wulkanizatorzy, operatorzy oraz mechanicy linii produkcyjnej), ale również dla osób chcących rozpocząć pracę na stanowiskach produkcyjnych (produkcja m.in. materacy, chusteczek, konewek i donic, sortowanie owoców).
Przewozy miedzynarodowe i wynajem samochodów
Firma Lux-Car oferuje Państwu przejazd Polska-Niemcy-Holandia oraz krótkoterminowy i długoterminowy wynajem samochodów
Aktualne oferty pracy
Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą, prosimy sprawdzić aktualne oferty pracy

EcTrade rozpoczęło swoją działalność w 2013 roku, co oznacza, że jest przedsiębiorstwem młodym, aczkolwiek dynamicznie rozwijającym się. Zajmujemy się rekrutacją do pracy na terenie Holandii, Niemiec oraz Belgi. Poszukujemy pracowników specjalistycznych, ale również osób chcących podjąć pracę na stanowiskach produkcyjnych.

 Współpracujemy z zagranicznymi firmami, które oferują profesjonalną obsługę, atrakcyjne wynagrodzenie, zakwaterowanie, ubezpieczenie zdrowotne, opiekę koordynatora, umowę o pracę, różnego rodzaju dodatki finansowe, środek transportu do/z pracy.

A jeżeli chcesz podjąć zatrudnienie oraz mieszkasz na terenie Holandii, a nie chcesz się przeprowadzić na mieszkanie od pracodawcy, nie mamy nic przeciwko! Wystarczy się z nami skontaktować i zrobimy tak, aby każda ze stron była maksymalnie zadowolona. Cenimy sobie kontakty z pracownikami, chętnie też podejmujemy dalszą współpracę.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

EcTrade

Designed by © cennikstron.pl